Fara Ostrołęka

Życzenia Wielkanocne

 

Życzenia Świąteczne Księdza Biskupa Janusza Stepnowskiego
 
Umiłowani Bracia i Siostry,

 

Kolejny raz przeżywamy radosny czas Zmartwychwstania Pańskiego. W naszych kościołach brzmi już radosne Alleluja! Zwycięzca śmierci, piekła i szatana wyszedł z grobu. Odsunął kamień, który Go w nim więził. Niestety ten sam kamień i nas próbuje zamknąć w starym, pełnym przyzwyczajeń, kompromisów i ułatwień świecie. Usiłuje nas więzić, podporządkować, narzucając określony, niezgodny z obiektywną prawdą sposób myślenia czy postępowania. Z jego ciężarem niejednokrotnie liczni nasi bracia i siostry się pogodzili. A przecież ten głaz został przez Chrystusa odsunięty!


W Roku Wiary trzeba nam wraz ze Zmartwychwstałym Panem przejść do nowego świata! Świata miłości, wolności i pokoju.

 

Wraz z Księżmi Biskupami życzę Wam – Umiłowani Diecezjanie, aby przeżywanie wielkanocnej radości w duchowej łączności z Ojcem Świętym Franciszkiem, rozważanie Słowa Bożego i łamanie Chleba Eucharystycznego, pozwoliło lepiej zrozumieć tajemnicę Chrystusa i dostrzec Jego obecność z nami.

 

                                                                                               + Janusz Stepnowski
                                                                                                     Wasz Biskup
 

Życzenia Probosza i Duszpasterzy parafii

 

Kochani Siostry i Bracia !  Mili Goście i Drodzy Parafianie !

 

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego to największe i najpiękniejsze święto. Z tej okazji wszystkim Drogim Parafianom i Miłym Gościom składamy najlepsze i najserdeczniejsze życzenia: niech te dni zwycięstwa życia nad śmiercią będą pełne radości, miłości i pokoju, byśmy mimo różnych trosk i kłopotów, mogli zawsze śpiewać radosne „ALLELUJA – Jezus żyje”.   

 

Niech radosna wieść o zmartwychwstaniu opromienia życie każdego z nas, każdą rodzinę w kraju i za granicą. W tym Roku Wiary niech pogłębia wiarę, napełnia nadzieją i rozpala miłość, która uzdalnia do pięknego życia w Bogu. Przeżyjcie te Święta w bliskości Zmartwychwstałego Chrystusa oraz w radości i cieple rodzinnego domu i rodziny. Wszystkim życzymy radosnych i błogosławionych Świąt. W tym duchu przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy skierowali życzenia dla Księży i dla całej naszej parafii. Otrzymaliśmy je od Władz Samorządowych, Rady Miasta, Starostwa Powiatowego, od Parlamentarzystów, Delegatury Kuratorium Oświaty, od Dyrekcji Szpitala, od Rektoratu Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży, od kilku wyższych uczelni, od uczestników Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej i Ełckiej na Jasną Górę, Caritas Diecezjalnej, ze szkół ostrołęckich, a szczególnie ze szkół z terenu naszej parafii od Dyrekcji i nauczycieli, z wielu zakładów pracy i od osób prywatnych. Dziękujemy za życzliwość i pamięć. Odwzajemniamy się naszą pamięcią w modlitwie.

 

                                                                                               Proboszcz wraz z Duszpasterzami

                                                                                               parafii pw. Nawiedzenia NMP

best cookware sets blog the cookware sets blogs cookware sets blog which cookware sets cookware sets best cookware set cookware sets watersoftener reviews best watersoftener review blog top watersoftener review blog samsung chrome book which samsung chrome book best samsung chrome book espresso machine review best espresso machine reviews blogs top espresso machine reviews fish finder reviews blog fish finder reviews which blenders reviews top blenders reviews blogs blenders reviews blog best coffee machines reviews blog top coffee machines reviews coffee machines reviews best massage chair review blogs which massage reviews best baby stroller reviews blog top baby stroller reviews satılık yavru kpek ata˛ehir satılık yavru kpek maltepe satılık yavru kpek kartal kpek eğitim iftliği karaky kpek eğitim iftliği bahelievler kpek eğitim iftliği maltepe kpek eğitim iftliği kpek pansiyonu maltepe kpek pansiyonu avcılar kpek pansiyonu taksim kpek pansiyonu bebek