s01_BozeCiało_Kosciol s03_D_gory2_270 s11_Res_5_msza_270 s12_Res_5_msza2_270 s06_K_Hostia_270 s09_Res_3_270

Katolicka Szkoła Rodzenia ISKIERKA

SzkolaRodzeniaIskierka 200

Duszpasterstwo Młodzieży

Duszpasterstwo Mlodziezy 200

Różaniec Eucharystyczny

2016 10 24 Rozaniec eucharystyczny 1111

Cudowny Medalik

St.Caterine 150

 

 

Odnowa w Duchu Św.

Per Musicam at Deum

PerMusicamAtDeum left

 

 

 

________TERMINARZ  SPOTKAŃ GRUP KOMUNIJNYCH________

 

*I grupa 6 maja 2018 r. – s. Dorota Lesiewicz

Szkoła Podstawowa Nr 6*

 

Lp. data i godzina dzień tygodnia tematyka
1. 6 kwietnia   godz.18:30 piątek I próba
2. 14 kwietna   godz.10:00 sobota II próba
3. 21 kwietnia godz. 10:00 sobota III próba
4. 30 kwietnia godz. 18:30 poniedziałek próbna spowiedź
5. 4 maja           godz. 19:00 piątek GENERALNA
6. 5 maja          godz. 19:00 sobota spowiedź

 

 

*II grupa 13 maja 2018 r. – Małgorzata Koślik

Szkoła Podstawowa Antonie, Białobiel, Olszewo Borki, AGA niepubliczna szkoła*

 

Lp. data i godzina dzień tygodnia tematyka
1. 18 kwietnia godz.18:30 środa I próba
2. 21 kwietnia godz. 13:30 sobota II próba
3. 25 kwietnia godz. 19:00 środa III próba
4. 7 maja         godz. 19:00 poniedziałek IV próba
5. 9 maja           godz. 19:00 środa

próbna spowiedź

oraz GENERALNA

6. 12 maja         godz. 19:00 sobota

spowiedź

 

 

*III grupa 20 maja 2018 r. – Urszula Ziemak

Szkoła Podstawowa nr 1, nr 2, Junior School*

 

Lp. data i godzina dzień tygodnia tematyka
1. 17 kwietnia godz. 18:30 wtorek I próba
2. 20 kwietnia godz. 19:00 piątek II próba
3. 8 maja         godz. 19:00 wtorek III próba
4. 14 maja       godz.19:00 poniedziałek próbna spowiedź
5. 18 maja         godz. 19:00 piątek GENERALNA
6. 19 maja         godz. 19:00 sobota spowiedź

 

 

*IV grupa 27 maja 2018 r. – Ewa Krupa

Szkoła Podstawowa nr 5, nr 10, Łęg Przedmiejski, SOSW*

 

Lp. data i godzina dzień tygodnia tematyka
1. 12 maja         godz. 10:30 sobota I próba
2. 16 maja         godz. 19:00 środa II próba
3. 21 maja         godz. 19:00 poniedziałek próbna spowiedź
4. 23 maja         godz. 19:00 środa GENERALNA
5. 26 maja         godz. 19:00 sobota spowiedź

 

* z wyjątkiem sytuacji indywidualnych

 

 

 

Pierwsza Komunia św. w par. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce w roku 2018 r.

 

Komunia św. rocznicowa dla uczniów klas trzecich ze wszystkich szkół odbędzie się :

 

6, 13, 20 i 27 maja br. podczas Mszy św. o godz. 13.00.

 

Dotyczy to dzieci klas trzecich pochodzących z naszej parafii. 

 

Zwyczajowo Dzieci klas trzecich wraz z rodzicami zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.30

Po Mszy św. jest krótkie spotkanie przygotowujące dzieci do rocznicy pierwszej komunii świętej

Bardzo prosimy o jak najszybsze dostarczanie świadect chrztu do Ks. Krzysztofa.

 

Informacje ogólne:

 

 Warunki przygotowania do sakramentu:

 

- Dzieci do I komunii przystępują w parafii zamieszkania (nie zameldowania) rodziców.
- Zgłoszenie do sakramentu dokonuje się przez złożenie odpowiedniej deklaracji.
- Deklaracje pobiera się w zakrystii lub kancelarii.
- Przygotowanie do I Komunii Świętej odbywa się w niedziele na Mszy św. o godz. 11.30
 
 

 

Warto przeczytać:

źródło: opoka.org.pl

 

 

 

Serdecznie Witamy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.