s01_BozeCiało_Kosciol s03_D_gory2_270 s11_Res_5_msza_270 s12_Res_5_msza2_270 s06_K_Hostia_270 s09_Res_3_270

Odnowa w Duchu Św.

Duszpasterstwo Młodzieży

Duszpasterstwo Mlodziezy 200

Odkryj wartość Różańca

NMP Rozancowa 200

Katolicka Szkoła Rodzenia ISKIERKA

SzkolaRodzeniaIskierka 200

Różaniec Eucharystyczny

2016 10 24 Rozaniec eucharystyczny 1111

_____________________

Module 15 rocznica JanPawel II

 

 

Cudowny Medalik

St.Caterine 150

 

 

Per Musicam at Deum

PerMusicamAtDeum left

 

 

Dnia 31 lipca gościć będziemy pielgrzymów diecezji ełckiej, którzy pielgrzymować będą pieszo na Jasną Górę.

W tym roku posiłek dla pielgrzymów prosimy, aby przygotowali mieszkańcy z ulic: Sienkiewicza, Łęczysk i wszystkie ulice nad Narwią oraz od ulicy Reymonta w kierunku kościoła.

Prosimy też mieszkańców z wiosek: Kruki, Drężewo, Gnaty, Łęg Przedmiejski, Białobrzeg Bliższy i Białobrzeg Dalszy. Prosimy, aby dołączyły również Kółka Różańcowe i grupy apostolskie

 

Niedziela 18 czerwca jest zarazem ostatnią niedzielą roku szkolnego. W tym tygodniu, będziemy dziękować razem z dziećmi, młodzieżą, nauczycielami i wychowawcami oraz katechetami za wszystkie dobrodziejstwa, których udzielił im w tym roku szkolnym i katechetycznym. Wykorzystajmy też okazję do spowiedzi, abyśmy godnie mogli przystąpić do stołu Pańskiego na zakończenie roku szkolnego, przed wakacjami. Do spowiedzi zapraszamy podczas nabożeństw porannych i wieczornych.


Starajmy się mądrze zaplanować i wykorzystać czas wakacji, niech nie będzie on pozbawiony obecności Boga ani też wrażliwości na drugiego człowieka.


Jeszcze przed wakacyjnym wyjazdem warto skorzystać z sakramentu pokuty. Wszystkim wyjeżdżającym życzymy, aby wakacje, urlop, obojętnie gdzie spędzany, był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i wzrostu duchowego. Wszystkim życzymy udanego, radosnego wypoczynku, ale też przypominamy, że nie ma czasu wolnego od Pana Boga. Nie bójmy się manifestować naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła.

 

 

Pochodzący z naszej parafii Ks. Sebastian organizuje obóz formacyjno-wypoczynkowy dla młodzieży w Bułgarii od 13 do 24 sierpnia. Więcej informacji w zakrystii.

 

Biuro Radia Maryja zaprasza na doroczną pielgrzymkę słuchaczy Radia Maryja na Jasną Górę w dniach 8 i 9 lipca. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń przy kościele.

 

 

Dnia 31 lipca gościć będziemy pielgrzymów diecezji ełckiej, którzy pielgrzymować będą pieszo na Jasną Górę.

 

 

W tym roku posiłek dla pielgrzymów prosimy, aby przygotowali mieszkańcy z ulic: Sienkiewicza, Łęczysk i wszystkie ulice nad Narwią oraz od ulicy Reymonta w kierunku kościoła. Prosimy też mieszkańców z wiosek: Kruki, Drężewo, Gnaty, Łęg Przedmiejski, Białobrzeg Bliższy i Białobrzeg Dalszy. Prosimy, aby dołączyły również Kółka Różańcowe i grupy apostolskie.

 

 

Parafialny Zespół Caritas przy naszej parafii organizuje pielgrzymkę do Belgii i Francji w dniach 23 -28 czerwca 2023 r.


Pielgrzymka związana jest z przeżywaną 9 – letnią Nowenną, przygotowaniami 200.  lecia Objawień Matki Bożej św. Katarzynie Laboure w kaplicy Cudownego Medalika w Paryżu.

Zapisy u Siostry Emilii i Pani Elżbiety.


Program pielgrzymki oraz bliższe informacje w gablocie przed kościołem.


Dane kontaktowe

 

Kościół Farny w Ostrołęce                    Ks. Proboszcz
                                                                 tel. : (29) 764 49 50

Parafia rzym-kat. pw. N.N.M.P               Kancelaria Parafialna

ul. Szwedzka 2                                        tel. : (29) 764 29 97

07-410 Ostrołęka

 

PKO BP Oddział 1 w Ostrołęce

94 1020 3802 0000 1102 0007 5010

Serdecznie Witamy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.