s01_BozeCiało_Kosciol s03_D_gory2_270 s11_Res_5_msza_270 s12_Res_5_msza2_270 s06_K_Hostia_270 s09_Res_3_270

Odnowa w Duchu Św.

PIELGRZYMKA WŁOCHY

 

2024 Roma 200

2024 SAN GIOVANI ROTONDO

 

Duszpasterstwo Młodzieży

Duszpasterstwo Mlodziezy 200

Odkryj wartość Różańca

NMP Rozancowa 200

Katolicka Szkoła Rodzenia ISKIERKA

SzkolaRodzeniaIskierka 200

Różaniec Eucharystyczny

2016 10 24 Rozaniec eucharystyczny 1111

_____________________

Module 15 rocznica JanPawel II

 

 

Cudowny Medalik

St.Caterine 150

 

 

Per Musicam at Deum

PerMusicamAtDeum left

 


Wczoraj zakończyła się kolęda.

W naszej kapłańskiej i duszpasterskiej trosce staraliśmy się spotkać z parafianami. Kolęda przebiegała w atmosferze życzliwości i zaangażowania parafian. Dziękujemy wszystkim za życzliwe organizowanie pojazdów na wioskach i w mieście. Dziękujemy wszystkim Paniom i Panom Sołtysom oraz Radnym Osiedli. Dziękujemy za serdeczność i gościnność, za podejmowane w rozmowach duszpasterskich tematy, odnoszące się do życia religijnego.

 

Słowa podziękowania chcemy złożyć również tym, którzy na czas kolędy brali urlop, bądź inaczej organizowali sobie czas pracy. Bóg zapłać za złożone podczas kolędy ofiary na cele parafialne i za ofiary kolędowe.

Na terenie naszej parafii powstały nowe domy, w blokach zamieszkały nowe rodziny. Witamy ich bardzo serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej.Kochani parafianie.

Jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim parafianom, którzy otworzyli swoje domy na przyjęcie kapłanów, a w nich niejako samego Chrystusa. Dziękujemy za wszelkie dobro z jakim się spotkaliśmy, dziękujemy za ciepłe słowa, życzliwość, otwarte serca. Wszystkich naszych kochanych parafian zawierzamy wstawiennictwu Matki Bożej patronki naszej parafii. Niech ona zaniesie wszystkie nasze radości i smutki, bóle i cierpienia, troski dnia codziennego, przed oblicze Miłosiernego Boga, niech otacza nas wszystkich swoją nieustanną opieką.

Jako wasi duszpasterze, obiecujemy nieustanną modlitwę w Waszej intencji, w intencji waszych rodzin, waszych spraw. Jednocześnie, pokornie chylimy głowy i prosimy Was o modlitwę w naszej intencji, o to byśmy nigdy nie ustawali w gorliwości w Służbie Bożej dla dobra naszych parafian.

Prosimy tych, którzy nie mogli mieć kolędy w wyznaczonych terminach, aby zgłaszali się do Księży celem ustalenia dnia kolędy.

Dane kontaktowe

 

Kościół Farny w Ostrołęce                    Ks. Proboszcz
                                                                 tel. : (29) 764 49 50

Parafia rzym-kat. pw. N.N.M.P               Kancelaria Parafialna

ul. Szwedzka 2                                        tel. : (29) 764 29 97

07-410 Ostrołęka

 

PKO BP Oddział 1 w Ostrołęce

94 1020 3802 0000 1102 0007 5010

Serdecznie Witamy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.